Ekologický Výrobce Roku - Veselina Ralcheva a její revoluční produkty proti akné, ekzému a jiným problémům

VESELINA RALCHEVA
"Léčivá síla přírody, využívaná při řešení problémů lidí, na rozdíl od hromadné chemie kolem nás."

 

Veselina Ralcheva - Cena Organický výrobce roku 2019

V roce 2002 jsem byla učitelkou hudby a můj manžel Nikolay hasič. Nikolay začal mluvit o možnosti, že začneme pěstovat růže. Zpočátku jsem mu říkala, že je to příliš komplikované a není to pro nás, přesto mě dokázal přesvědčit, abych to zkusila. Dnes žijeme život svých snů, když pracujeme spolu s našimi 3 dětmi a nabízíme naše organické a ekologické produkty ve více než 14 evropských zemích. To je něco, co jsem nikdy nečekala, že se může stát, a proto vždy říkám lidem, aby si vybrali i možná neznámou cestu, když se nová příležitost naskytne.

Od roku 2006 do roku 2018 se naše zemědělské podnikání stalo hlavním příjmem obyvatel menšin v Panagyurishte (našeho domovského města v Bulharsku), od roku 2006 až dodnes je jeho sociální stránka stále podstatnou součástí. Já, Veselina, neustále kontroluji známky dětí svých zaměstnanců a povzbuzuji je, aby vždy usilovali o vzdělání a osobní růst. Tato sociální politika, která je tak silně integrována do naší kultury, je důvodem, proč nyní máme více než 60 pracovníků, kteří jsou dnes součástí naší organické rodiny.

ROK 2019 A MALÉ VELKÉ KROKY

Cena "Ekologický výrobce roku" byla udělena poprvé v roce 2019 a získala ji právě Veselina Ralcheva. Je to uznání za dlouholeté úsilí a práci, ale také za rok 2019, během kterého Veselina změnila v Bulharsku pohled na organické produkty. Prostřednictvím "organických zahrad rodiny Ralchevi" a Inaessentials jsme mohli ukázat veřejnosti, co skutečně znamená organicky pěstovat a natočili jsme celý proces naší výroby. Toto ukázalo lidem reálný rozdíl mezi skutečnými ekologickými a konvenčními produkty.

NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCH

Po mnoha testech, výzkumech a validace, jsme spolu s rodinou v roce 2019 uvedli na trh značku Inaessentials. Značka pro organickou kosmetiku, která skutečně pomáhá lidem a mění životy. Značka, do které vkládáme celé své srdce a úsilí. Víme, jakou sílu může mít květinová voda při řešení různých problémů, jako je akné, ekzémy, růžovka, dermatitida, krvácení dásní atd. Tyto produkty vyrábíme z našich vypěstovaných bylinek v našem domovském městě. Všechny tyto produkty se pěstují ekologickým způsobem, aniž by se používaly organické pesticidy. Jediné, čím své pole ošetřujeme, je náš "tajný" odvar, který je vyroben podle biodynamického receptu.

2 PRODUKTY, KTERÉ způsobily revoluci V BULHARSKU A POMALU I V EVROPĚ

Prostřednictvím naší organické levandulové vody proti akné jsme v roce 2019 pomohly více než 20 000 teenagerům, ještě v Bulharsku, vyrovnat se s akné. Levandulová voda je něčím skutečně jedinečným. Hlavním tajemstvím naší organické levandulové vody proti akné je to, že se o své levandulové zahrady staráme úplně jinak. Náš výnos je dvakrát nižší než průměr, ale kvalita je nesrovnatelná a to je to, co zákazníci chválí nejvíce. Je to tak kvůli tomu, že přesto, že máme ekologickou certifikaci, nepoužíváme ani organická hnojiva nebo postřiky. V současnosti je naším nejprodávanějším produktem na všech trzích Evropy, na kterých působíme.

Druhý produkt, který InaEssentials vyrábí téměř bez konkurence - přírodní ústní voda ze škumpy vlasaté na prevenci dutiny ústní, se stává úspěšným tajemstvím mnohých, které trápí problematická ústa a dásně. Produkt je alternativou k běžné ústní vodě a ruj vlasatá je v Bulharsku dobře známou, kde ji každý nazývá bylinkou s nejsilnějším antibakteriálním účinkem.

Začátkem roku 2019 jsme vytvořili web a začínali s malou reklamou a nízkými očekáváními. Až do dne, kdy se na Facebooku objevil první komentář ohledně levandulové vody od spokojeného zákazníka. Pak přišel druhý, třetí, čtvrtý ....

Recenze a slovní doporučení naší značky jsou tak silné, že se z firmy s ručním naléváním vody do lahví stává Inaessentials obchod s 15 zaměstnanci, kteří naplno pracují a starají se o spokojenost zákazníků. Heslem značky Inaessentials je "Potřeby zákazníka musí být na prvním místě a každý zákazník jakoby byl člen rodiny".

POKRAČOVÁNÍ

Potom, co Veselina viděla velkou spokojenost s levandulovou vodou a to, jak pomáhá lidem a jak pomáhá teenagerům s problémy s pletí, se rozhodla pokračovat touto cestou. Spolu se svou rodinou našla také pomoc pro skupinu dalších problémů:

Na lupy a seboreu - organickou vodu ze šalvěje lékařské ✅

Na suchou pokožku - organickou růžovou vodu ✅

Na dermatitidu a citlivou pokožku - organickou meduňkovou vodu ✅

Na ekzém a podráždění - organickou vodu z heřmánku ✅

SEN

Navzdory obrovské podpoře ze strany zákazníků a tomu, jak velká se Inaessentials stala za 1 rok, nadále sníme o velkých cílech a máme dva hlavní. Zpřístupnit přírodní produkty co nejvíce lidem a pokračovat ve vytváření přírodních produktů, které pomáhají při řešení zdravotních problémů lidí. Spolu s manželem a našimi dětmi dáváme do Inaessentials vše, co je v našich silách, abychom vytvořili co nejlepší zkušenost z nákupu u nás, a víme, že díky budování ne skupiny zákazníků, ale Inaessentials rodiny, dojdeme daleko!

Pro všechny, kteří čtou tento blog, má Veselina také překvapení. Jde o 15% slevu z vaší jedné objednávky na naší webové stránce: www.inaessentials.cz a je to kód na 15% z objednávky: vesi15

Víme, že jste zaneprázdněni, a proto nebudeme podrobně popisovat každý z našich produktů. Na našem webu níže si můžete prohlédnout naše produkty a přečíst si o nich vše potřebné.

Můžete se také podívat na to, co více než 1 000 zákazníků z Česka zanechali jako recenzi na naše produkty :) Všechny produkty z nabídky jsou v našem skladu na Slovensku a jsou odesílány do 48 hodin :)

Můžete nakupovat: ZDE

nebo klikněte na červené tlačítko níže:

📌100% garance vrácení peněz za produkt🧾

Držíme se hesla "Vše pro zákazníka". To znamená, že pokud nejste spokojeni s výsledkem a účinky produktů, nabízíme vám vrácení peněz zpět :)

Komentáře (celkem 17)

 • Organická Levandulová voda
  Jsem velice spokojená, konečně výrobek co nelže o své učinnosti. Dcera má znovu krasný obličej i dekolt. Moc vám za ní děkuju

  Petra Matějková
 • Super!
  Pouzivam uz jen vase pletove vody. Jsou nejlepsi ;)

  Petra
 • Levandulová voda
  Jsem vážně spokojená, nečekala jsem, že výsledky uvidím již po 14 dnech, ale mohu jen doporučit.

  Lucie Smetanová
 • Nenápadný zázrak
  Levandulová voda proti akné mi po krátkém čase používání vyhladila pleť, napětí pokožky bylo viditelně lepší, prokrvení do růžova. Drobné pupínky, s kterými se chronicky dlouhodobě trápím, se zploštily, zesvětlaly a pročistily. Póry na nose jsou zcela čisté. Skvělé. Určitě si koupím znovu.

  Mirka Hloušková
 • Doporučuji
  Dobrý den, objednala jsem si vaši růžovou vodu a vodu ze škumpy vlasaté na zánětlivé dásně a můžu je jen doporučit. Vodu ze škumpy jsem objednala mamce, protože má problémy se zánětlivými dásněmi a nemůže si ji vynachválit, hned po pár použití zapomněla, že by ji dřív něco bolelo :D Rychlé dodání a super přístup :) Doporučuji

  Kateřina Háková

Zanechat komentář

Pamatujte, komentáře musí být před zveřejněním schváleny