inaessentials

Jak malý rodinný podnik vyřešil problém s AKNÉ u více než 10 000 teenagerů.

Vypadávání vlasů a mastné vlasy - přírodní řešení pomocí kopřivové vody Reading Jak malý rodinný podnik vyřešil problém s AKNÉ u více než 10 000 teenagerů. 4 minutes Next Jak malý rodinný podnik pomáhá s léčbou ekzému

Akné...

Problém, který řeší téměř každý teenager, ale i nejeden dospělý. Známé značky nabízejí řešení, některá jsou levnější, některá jsou dražší, ale jedno mají společné – nevyřeší Váš problém. Začátkem roku 2019 jsme nechali otestovat naši levandulovou vodu a poslali ji našim příbuzným a přátelům, které akné trápilo. Byli jsme opravdu nadšení, když nám po čase začali volat a děkovali nám, protože na své pleti zaznamenali značné změny. To byl moment, který nás vedl k vytvoření vlastního e-shopu v roce 2019 a poskytnutí naší levandulové vody co možná nejvíce lidem.   

Naštěstí, všechny naše 3 děti umí pracovat s moderními technologiemi a tak nám s naším snem pomohli. Je skvělé dnes vidět, jak se naše nikde neznámá levandulová voda stala jedním z nejlépe hodnocených a nejúčinnějších produktů proti akné v Bulharsku a v roce 2020 i v dalších evropských zemích. Za tímto krásným příběhem však stojí roky tvrdé práce.

O nás

Jsme rodinný podnik zabývající se organickým farmářstvím od roku 2000. Začali jsme jako amatéři, ale s obrovským nadšením. A i když je náš podnik již úspěšný a od začátku jsme se velmi posunuli, snažíme se být stále lepší a lepší. Naše produkty si postupně oblíbili lidé po celé Evropě a získali jsme ocenění Organický farmář roku.

InaEssentials

Začali jsme bez velkého očekávání. Náš syn e-shop vytvořil během toho, co studoval marketing a reklamu na univerzitě ve Velké Británii. Rozhodl se také vytvořit a otestovat reklamu na Facebooku. Nejprve reklama nepřinesla žádný efekt. Utratili jsme mnoho peněz a měli jsme tak 1-2 objednávky denně. Všechno se změnilo po týdnu, kdy se pod reklamou začaly objevovat pozitivní komentáře.

Po měsíci měla naše reklama více než 20 pozitivních komentářů, které měly velmi pozitivní efekt. Rozhodli jsme se spustit další 2 reklamy. Objevily se další pozitivní komentáře. Díky komentářům jsme si všimli, že levandulovou vodu kupují nejen teenageři, ale lidé z různých věkových kategorií.

Rozhodli jsme se udělat mnoho změn. Dospěli jsme do bodu, kdy jsme každý den prodali 30 lahviček levandulové vody. V té době jsme všechny lahvičky plnili manuálně. Rozhodli jsme se si pořídit plnící stroj a také stroj na etikety. O měsíc později jsme si pronajali malé místo pro naši práci a chvíli poté jsme měli první 2 zaměstnance, kteří nám pomáhali s e-shopem.

Po tom, co jsme prodali 1000 lahviček, jsme se rozhodli nabídnout našim zákazníkům garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti. To byl pro naši firmu velký krok, protože jsme díky tomu získali více zákazníků, kteří předtím měli obavy z investice do nového produktu. Do dnešního dne jsme prodali více než 110 000 levandulové vody a pouze 160 nespokojených zákazníků.

Po tom, co jsme se ujistili, že naše levandulová voda opravdu pomáhá, rozhodli jsme se trošku riskovat. A tak jsme začali prodávat i v Polsku, na Slovensku, v Německu a v Rumunsku. Poté následovala Česká republika, Velká Británie, Rakousko, Španělsko, Francie a mnoho dalších zemí. Začali jsme dostávat děkovné zprávy ve všech jazycích. Bylo to pro nás jako sen, ale zároveň jsme začali cítit mnohem větší zodpovědnost a snahu poskytovat ten nejlepší zákaznický servis.

Den co den odpovídáme na všechny komentáře, zprávy a emaily našich zákazníků a věříme, že se nám daří poskytovat ten nejlepší zákaznický servis. I když to zabere mnoho času, věříme, že je to důležitou součástí naší firmy a ukazuje to našim zákazníkům, že nám na nich opravdu záleží. K dnešnímu dni máme více než 10000 pozitivních komentářů na naše výrobky.

CO NÁS ODLIŠUJE?

To, co nás odlišuje od ostatních je to, že se o naše levandulové pole staráme zcela jiným způsobem. Pole neošetřujeme žádnými chemickými prostředky. Vytváříme si vlastní přírodní odvar, jehož hlavní složkou je kopřiva, kterou sami nasbíráme. Díky tomu jsou naše výrobky opravdu organické. Náš odvar zachovává v levanduli všechny účinné složky a nezanechává v ní nic špatného.

CHCETE VYZKOUŠET NAŠE PRODUKTY?

Nezaměřujeme se na obrat, ale na spokojenost a loajalitu zákazníků. Začali jsme tímto myšlením a budeme se řídit touto filozofií i nadále. Pokud si chcete vyzkoušet naši organickou vodu, můžete to udělat ZDE a dostanete od nás jako dárek kód na 15% slevu při Vaší první objednávce, který je: ina15

nebo klikněte na červené tlačítko níže:

 

Cíl nad rámec zisku: Jak naše značka působí.

V InaEssentials věříme v odměňování komunit, které nás podpořily. Proto jsme hrdí na to, že můžeme členům menšinových skupin nabídnout pracovní příležitosti, podporovat jejich živobytí a zajistit jim lepší budoucnost. Výběrem našich bio produktů zlepšujete nejen své zdraví a krásu, ale pozitivně ovlivňujete i životy ostatních. Přidejte se k nám a pomozte udělat změnu ještě dnes.