Jak malý rodinný podnik vyřešil problém s AKNÉ u více než 20 000 teenagerů.

Akné

Jeden z nejčastějších problémů s pokožkou, který trápí velkou část populace. Možná ani nevíte, že jde o osmou nejčastější zdravotní komplikaci. A i přesto, že akné se obvykle vyskytuje u teenagerů, trpí jím i množství dospělých lidí.

Které hlavní faktory ovlivňují výskyt akné?

Hormonální nerovnováha nebo problém vnitřních orgánů jsou častým spouštěčem akné. Také jídla s velkým obsahem cukru, jídla s velkým obsahem tuku, bílé pečivo, čokoláda a mnoho dalších, které mohou spustit zánětlivý proces v těle. Také kouření, časté používání make-upu a nedůkladné a nepravidelné mytí obličeje ucpává póry, které se pak přetváří do zanícených pupínků.

Jak předejít akné?

V první řadě je doporučeno poradit se s dermatologem, abyste zjistili příčinu, proč se akné tvoří ve Vašem případě. Rovněž je potřebná dávka trpělivosti a vytrvalosti při jeho léčení, jakož i PRAVIDELNÉ ČIŠTĚNÍ PLETI. Samozřejmě, je důrazně doporučeno dopřát si dostatek odpočinku a kvalitní spánek během noci.
Naštěstí existuje několik dalších "triků" na zmírnění příznaků akné. Jedním je naše 💜levandulová voda💜 od InaEssentials Česko
Pro ty, které trápí zanícené vyrážky je s levandulovou vhodné kombinovat💛heřmánkovou vodu💛 a ti, kteří mají pokožku sušší by spolu s levandulovou měli kombinovat 💗růžovou vodu💗 od InaEssentials Česko

Na počátku roku 2019, po provedení testů a po tom, co nám všichni, kterým jsme nabídli levandulovou vodu, poděkovali, jsme se rozhodli uvést náš produkt online. Teenageři byli s produkty dobře obeznámeni a s organickou vodou se jim podařilo dosáhnout požadovaný výsledek ... Pokud se vrátíme zpět v čase, můžeme vidět, jak se z neznámého produktu stala naše levandulová voda nejvýše hodnoceným a nejúčinnějším produktem proti akné v Bulharsku, a to za běžnou cenu 289,00 Kč. Za těmito silnými slovy však stojí roky práce. 

Něco o nás

Jsme rodinný podnik, který se zabývá ekologickým zemědělstvím od roku 2000. Začali jsme jako amatéři, ale s mimořádným nadšením. Bylo to těžké, ale postupně jsme se z našich chyb poučili. Začali jsme s 1 hektarem růží a 2 hektary levandule vysazených na polích našich rodičů. Situace byla velmi špatná, dokud se neobjevila německá společnost WALA, která vyrábí sérii produktů dr. Hauschka. Po návštěvě velkého počtu lihovarů v naší zemi nás informovali, že by rádi začali spolupracovat hlavně s námi, protože naše výrobky patří k nejkvalitnějším a nejčistším v celé zemi. To nás inspirovalo a zároveň nám to otevřelo oči. Teprve až pak jsme si uvědomili, co skutečně máme. Pokračovali jsme a stále usilovně pracujeme na zlepšovaní našich produktů.. Neustále se snažíme zlepšovat, proto jsme se v létě minulého roku (2020), rozhodli uvést naše výrobky na český trh.

InaEssentials Česko

Začali jsme s vodami podnikat bez očekávání ... Náš syn Vasil udělal webovou stránku InaEssentials a rozhodl se otestovat a spustit reklamu na sociální síti Facebook. Zpočátku nebyl evidentní žádný efekt, ale za týden se již objevily komentáře pod reklamou od spokojených zákazníků. Pokračovali jsme a v určitém okamžiku jsme cítili, že nejen teenageři, ale lidé všech věkových skupin kupují naši levandulovou vodu proti akné a jsou spokojeni. Museli jsme udělat mnoho změn ... Z domácího plnění lahví jsme přešli na koupi plnicího stroje. Po měsíci jsme si pronajali první výrobní prostor i další potřebné přístroje a najali také dva zaměstnance, kteří se zabývali pouze obchodem.

Zavedli jsme pro nás velmi důležité pravidlo: zákazník musí být vždy spokojen. Po 1 000 prodaných kusech vody a ani jedné stížnosti jsme se rozhodli nabídnout vrácení celé částky za objednávku v případě, že produkt nedosáhl očekávaný účinek. Dnes máme přes milion kusů prodaných vod po Evropě a pouze minimum reklamací, což nám hodně říká o jejich téměř zaručeném účinku.

NEJLEPŠÍ ČÁST

To, co nás skutečně motivovalo, byli všichni spokojení zákazníci. Nejvíce bylo teenagerů. Dívky a chlapci nám psali každý den, aby nám řekli, jak jsme "zachránili jejich životy" nebo že si "díky naší vodě napravily sebevědomí" či "jak překonali své komplexy ze špatné pleti". Skutečnost, že to, co vyrábíme s takovou láskou, má takový velký a pozitivní efekt, nás nekonečně těší.

Naší oblíbenou dodnes zůstává zpráva od dívky, která měla 2 roky dozadu maturitní ples. Napsala nám, že má obrovský problém s akné po celém těle a vyzkoušela doslova všechno, dokud nenašla nás, 10 dní před jejím plesem. Reklamě moc nevěřila, ale rozhodla se nás vyzkoušet a její svět se zcela změnil. Všichni v její třídě byli šokováni, když ji viděli. Dobré komentáře nekončí, ať už je to od mladých nebo starých, od matek, dětí, otců. Ukázalo se, že akné je taky problém u mnoha dospělých, kteří byli také účinkem naší vody ohromeni.

CO NÁS ODLIŠUJE?

To, co nás odlišuje od ostatních je to, že na naše levandulové pole se díváme zcela jiným způsobem. Nedovolili bychom si používat jiné výrobky než ty, které mají ekologickou certifikaci. Jediné, co používáme k ošetření plantáže, je náš "tajný" odvar podle biodynamického receptu. Za úplňku shromažďujeme kopřivu, kterou pak používáme jako hlavní složku pro odvar, složku, kterou nám poskytuje příroda. Tenhle odvar chrání před škůdci a zachovává terapeutické vlastnosti levandule, které se přenáší do naší levandulové vody.

CHCETE VYZKOUŠET?

Nezaměřujeme se na obrat, ale na spokojenost a loajalitu zákazníků. Začali jsme tímto myšlením a budeme se řídit touto filozofií i nadále. Pokud si chcete vyzkoušet naši kouzelnou organickou vodu, můžete to udělat ZDE a dostanete od nás jako dárek promo kód na 15% slevu při vaší první objednávce, který je: ina15

nebo klikněte na červené tlačítko níže:

📌100% garance vrácení peněz za produkt🧾

Držíme se hesla "Vše pro zákazníka". To znamená, že pokud nejste spokojeni s výsledkem a účinky produktů, nabízíme vám vrácení peněz zpět :)

Komentáře (celkem 17)

 • Dobrý den,
  vyzkoušel jsem heřmánkovou org. vodu na synův silný ekzém. Když jsem ho každé ráno a večer promazával, měl jsem při pohledu na jeho pokožku skoro slzy v očích. Ráno se budil dodrápaný do krve. Okamžitě jsme se opět objednali k paní doktorce do Vinohradské fakultní nemocnice. Do nemocnice jsme se dostali po týdnu, kdy už jsem cca 5 dní aplikoval heřmánkovou vodu. Paní doktorce jsem už ale synovu postiženou pokožku neukázal, protože ji měl krásně čistou a hebkou. Sem tam zahojený stroupek.
  Paní doktorka mi potvrdila, že když na heřmánek syn není alergický, tak mu určitě pomůže.
  Píšu to po cca 14 dnech od návštěvy nemocnice a pokožka je stále krásně čistá a hebká. Nekoupejte své děti každý den !!!
  mám syna 5 let. Kubík

  Heřmánková voda
 • Perfektní
  Mám chvíli, ale co už můžu určitě posoudit, tak je kvalita. Přírodou se fakt nešetří! Používám dle potřeby a spokojenost veliká.

  Jan Slavětínský
 • Dobrý den koupila jsme si lahvičku levandulové vody na akné kdy poznám že se pleť léčí a mizí? Děkuji moc

  Levandule
 • Levandulová voda
  Levandulová voda je perfektní a mně osobně nádherně voní. Budu nakupovat pravidelně ❤️ rychlost dodání je taky velké plus. Děkuji 🙂

  Lenka Jánošková
 • Levandulová voda
  Naprostá dokonalost!❤

  Tereza

Zanechat komentář

Pamatujte, komentáře musí být před zveřejněním schváleny