Jak používat produkty InaEssentials

Jak používat produkty InaEssentials

V tomto malém blogu jsme shrnuli všechny potřebné informace, které potřebujete vědět, abyste mohli plně využívat výhod našich přírodních produktů. Tak vzhůru do čtení!ORGANICKÁ LEVANDULOVÁ VODA
- účinná proti akné

Podívejte se na produkt ZDE.

Náš nejúspěšnější produkt s více než 25 000 stálými zákazníky, kteří si každý měsíc objednávají ve více než 8 zemích. Momentálně dostáváme každodenní e-maily a zprávy od spokojených zákazníků, kteří jsou vděční za tento malý přírodní zázrak. Organická levandulová voda je skvělá na čištění pleti a osvědčeným nástrojem v boji proti akné, která pochází přímo z našich levandulových zahrad. Organický způsob kultivace ve vysokohorském regionu pomáhá zachovat léčivé vlastnosti aromatické rostliny, a to je jedno z našich tajemství.


Použití: Nanášejte na odlíčenou pleť. Naše vody jsou pečující a slouží k dočištění, neslouží k odlíčení makeupu. Naneste na vatový tamponek a očistěte pleť, případně další místa (krk, dekolt, ramena,...). Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. 


Příznivé účinky:

 • Levandulová voda svým antibakteriálním účinkem pomáhá s AKNÉ a jeho opakovaným výskytem.
 • Čistí póry do hloubky a zabraňuje vzniku nového akné a černých teček.
 • Zklidňuje a osvěžuje podrážděnou pokožku a odstraňuje vyrážky a pupínky.
 • Má zklidňující a tonizující účinek, který podporuje klidný spánek.

 Vyzkoušejte naši levandulovou vodu přímo TADY

 

ORGANICKÁ VODA Z RUJE VLASATÉ
- na ústní hygienu a péči o dásně

Podívejte se na produkt ZDE.

Tento konkrétní produkt pomohl mnohým našim přátelům a těší se z něj i celá naše rodina. Zajímavostí je, že jsme jediným výrobcem organické vody z ruje na světě. Důvodem je to, že plodina roste na velmi omezených místech hluboko v lesích, vyžaduje velkou nadmořskou výšku a musí se sbírat pouze ručně. Máme štěstí, že máme své zaměstnance a žijeme v oblasti, kde se tato rostlina nachází. Tento produkt je v současnosti nejprodávanější ústní vodou v Bulharsku a v Rumunsku.

Použití: Hlavní funkcí této organické vody je hygiena ústní dutiny, používá se jako ústní voda. Kloktejte 30 sekund a poté vyplivněte. Dávkování - půl víčka až celé víčko.

Příznivé účinky:

 • Má vynikající účinek na zanícené dásně a parodontózu, posiluje dásně a zabraňuje krvácení
 • Eliminuje bakterie, které způsobují zápach z úst.
 • Mimořádně rychle si poradí s opary a afty.
 • Pomáhá při bolestech hrdla - při prvních příznacích zánětu třeba vodu kloktat.
 • Na základě zpětné vazby od zákazníků pomáhá při seboroické dermatitidě
 • Lze použít i ke gynekologickým výplachům. 

Vyzkoušejte naši vodu ze škumpy vlasaté TADYORGANICKÁ ŠALVĚJOVÁ VODA
- proti lupům a seborrey

Podívejte se na produkt ZDE.

Tento produkt, který má výborný účinek při potížích s lupy a seboreou, má na rozdíl od šamponů proti lupům, z dlouhodobého hlediska výraznější efekt. Testovali jsme velké množství bylinek, ale účinek žádných z nich se nepřibližoval účinku šalvěje. Dodá vlasům to, co potřebují, a pomocí síly přírody je oživí.

Použití:  Nastříkejte vodu na pokožku hlavy a vmasírujte do vlasů. Voda okamžitě působí a uklidňuje svědění hlavy. Naše testy ukazují, že lupy mizí  již po 14 dní používání. Doporučujeme používat ráno i večer. 😊

 

Příznivé účinky:

 • Pomáhá při potížích s lupy a seboreu.
 • Zklidňuje pokožku hlavy v případě výskytu seboroické dermatitidy a svědění.
 • Studie zveřejněná v časopise Journal of Phytotherapy Research z roku 2014 zjistila, že "Olej ze šalvěje má statisticky významný vliv na snížení kortizolu a má antidepresivní účinek, který zlepšuje náladu, stejně jako příznivý vliv na rovnováhu estrogenu a hormonu štítné žlázy."

 Vyzkoušejte naši šalvějovou vodu TADY

 

ORGANICKÁ RŮŽOVÁ VODA
- pro všechny typy pleti
Podívejte se na produkt ZDE.

Používání růžové vody sahá až do starověkého Egypta, kdy ji Kleopatra používala při péči o svou krásu. Snad nejcennější funkcí organické růžové vody je její schopnost regenerace kožních buněk, díky čemuž je skvělá při potížích se suchou a vyčerpanou pokožkou. Pomáhá udržovat rovnováhu pH pokožky, zvlhčuje ji a dodává jí zářivější vzhled. To vše z ní dělá skvělý konec vašich každodenních očistných a osvěžujících procedur.

Použití: Nanášejte na odlíčenou pleť. Naše vody jsou pečující a slouží k dočištění, neslouží k odlíčení makeupu. Naneste na vatový tamponek a očistěte pleť, případně další místa (krk, dekolt, ramena,...). Používejte ráno a večer nebo dle potřeby.
Lze použít i na vlasy - dle potřeby nastříkejte lehce do celé délky vlasů. 


Příznivé účinky:

 • Má tonizující, čistící a zvlhčující účinek na všechny typy pleti a vlasů.
 • Jeho protizánětlivý účinek zabraňuje vzniku akné.
 • Působí proti stárnutí pokožky a stimuluje regeneraci buněk.
 • Dodává vlasům důležité vyživující látky, a pokud se používá každý den, výrazně zlepšuje lesk vlasů.
 • Aromaterapie: omlazující vůně povzbuzuje ducha a harmonizuje mysl. Působí povzbudivě a také přispívá k romantické náladě. Použijte jako přísadu do koupele ke zmírnění stresu nebo nastříkejte do místnosti, na prostěradla nebo oblečení.

Vyzkoušejte naši růžovou vodu TADYORGANICKÁ HEŘMÁNKOVA VODA
- na ekzémy, vyrážky a podrážděnou pokožku
Podívejte se na produkt ZDE.
Římský heřmánek roste blízko u země a dosahuje pouze 30 cm na výšku. Má šedozelené listy, květy jako sedmikráska a voní jako jablko. Rostlině se říká "rostlinný lékař", protože má pozitivní účinky i na okolní rostliny. V současnosti je to jeden z nejprodávanějších produktů Inaessentials ve Velké Británii a převážnou většinu zákazníků tvoří maminky, které kupují tento výrobek svým dětem na podrážděnou pokožku nebo ekzémy.

Použití: Nanášejte na odlíčenou pleť. Naše vody jsou pečující a slouží k dočištění, neslouží k odlíčení makeupu. Naneste na vatový tamponek a očistěte pleť, případně další místa (krk, dekolt, ramena,...). Používejte ráno a večer nebo dle potřeby.

Příznivé účinky:

 • Při léčbě ekzémů a podrážděné pokožky.
 • Heřmánková voda se používá hlavně na ekzémy, vyrážky, rány a dermatitidu - vodu naneste pomocí odličovacího tampónu na postiženou oblast těla a potom počkejte, dokud se nevstřebá. Na rozdíl od všech druhů krémů a chemikálií, heřmánková voda přirozeně čistí a ničí mikroorganismy odpovědné za výskyt ekzémů.

 

KOPŘIVOVÁ VODA
- proti vypadávání vlasů a na mastné vlasy

Podívejte se na produkt ZDE.

Unikátní věcí na naší divoké kopřivové vodě je, že je jedinou produkovanou v Bulharsku. To je způsobeno obtížemi při ručním sběru listů a na těžko přístupných místech, jakož i zvláštnostmi destilace a skladování. S těmito problémy se vyrovnáváme díky naší pracovní síle, kterou podporujeme od roku 2001. Vodu skladujeme v chlazeném filtru čerpadla, což zajišťuje oddělení všech částic, které mohou vést ke snížení kvality. Každá dávka je testována každé tři měsíce.

Použití:  Nastříkejte vodu na pokožku hlavy a vmasírujte do vlasů. Doporučujeme používat ráno i večer. 😊

Příznivé účinky:

 • Kopřiva má vynikající účinek na často se mastící vlasy, lupy a svědění pokožky hlavy.
 • Protizánětlivá a antibakteriální.
 • Vysoký obsah vitamínů a železa.
 • Vyživuje a podporuje růst nových vlasů.

Vyzkoušejte naši heřmánkovou vodu TADY

Klikněte na červené tlačítko a prohlédněte si všechny naše produkty.

Cíl nad rámec zisku: Jak naše značka působí.

V InaEssentials věříme v odměňování komunit, které nás podpořily. Proto jsme hrdí na to, že můžeme členům menšinových skupin nabídnout pracovní příležitosti, podporovat jejich živobytí a zajistit jim lepší budoucnost. Výběrem našich bio produktů zlepšujete nejen své zdraví a krásu, ale pozitivně ovlivňujete i životy ostatních. Přidejte se k nám a pomozte udělat změnu ještě dnes.