Kopřivový hydrolát - Přírodní řešení proti vypadávání vlasů a mastným vlasům

InaEssentials

InaEssentials je malá rodinná značka, která se ekologickému zemědělství věnuje už od roku 2001. Rodina však začala nabízet své ekologické výrobky konečným zákazníkům v roce 2019. Majitelka značky a matka 3 dětí - Veselina Ralcheva získala cenu "Organický farmář roku" v roce 2020. Spolu se svými 3 dětmi a manželem dokázala z InaEssentials udělat malou rodinnou značku známou v Evropě a oslovit 500 000 spokojených zákazníků do poloviny roku 2021.

InaEssentials nejžádanější produkt

Od té doby, co jsme vytvořili náš rodinný online obchod, jsme měli příležitost našimi ekologickými produkty pomoci velkému množství lidí. Bylinky pro naše produkty pěstujeme v našem domovském městě - Panagyurishte (Bulharsko). Naše organická levandulová voda se ukázala být obrovským hitem proti akné, naše voda z ruje (škumpy) je jedním z nejlepších přírodních způsobů, jak se dočasně vyrovnat s problémy s dásněmi. Velké množství matek je spokojeno s naší heřmánkovou vodou, která pomáhá při ekzémech jejich dětí. Nic se však nedá srovnat s aktuálně nejžádanějším produktem InaEssentials - vodou z divoké kopřivy proti vypadávání vlasů a mastným vlasům, produktem, na který jsme hrdí jako na jeden z mála výrobců na světě.

Příběh kopřivové vody

Mnoho našich zákazníků nás žádalo o produkt proti vypadávání vlasů a mastné pokožce hlavy. Naše rodina ví mnoho o úžasných vlastnostech vody z divoké kopřivy pro tyto specifické problémy. Abychom však produkt mohli vytvořit, museli jsme překonat mnoho překážek:

1. Kopřiva není rostlina obsahující olej ❌


2. Běžná voda z kopřivy se velmi rychle kazí ❌


3. Abychom nasbírali dostatek kopřivy, potřebovali jsme na polích více než 200 lidí ❌


4. Přirozené aroma produktu je opravdu špatné ❌

Jelikož jsme věděli o těchto problémech, snažili jsme se společně pro každý z nich najít řešení. Upřímně, velké "díky" patří otci Nikolaji, který dokázal přijít s plánem výroby, který do značné míry vyřešil všechny tyto problémy. Na konci roku 2020 jsme pro všech našich 13 evropských trhů vyráběly kopřivovou vodu na následujících 12 měsíců ... Nebo alespoň to jsme si mysleli.

Velký BOOM kolem vody z divoké kopřivy proti vypadávání vlasů a mastným vlasům

Náš produkt jsme nejdříve uvedli na domácí trh v Bulharsku a naším cílem bylo získat zpětnou vazbu dříve, než ho uvedeme na dalších trzích v EU. Hned první den jsme však měli na tento produkt více než 1 000 objednávek. Za méně než 2 týdny bylo k produktu přidáno množství pozitivních komentářů a za 2 měsíce jsme prodali celé vyrobené množství pouze na bulharském trhu. Obrovská poptávka zde byla i nadále, sezóna kopřivy však pominula.

Co říkají na produkt naši zákazníci?

Zjistili jsme, že vypadávání vlasů a mastné vlasy jsou velmi běžné problémy. Také jsme zjistili, že kopřivová voda byla ještě lepším nástrojem ke zvládnutí těchto problémů, než jsme si původně mysleli. Aktuálně, je naším nejlépe hodnoceným produktem na všech trzích.

Velké překvapení od společnosti InaEssentials

Po vyprodání kopřivové vody zůstala většina našich zákazníků nespokojená, protože se jim nepodařilo produkt znovu získat, jelikož nebyl k dispozici. Každý týden jsme dostávali dotazy týkající se produktu ... a konečně to DLOUHÉ ČEKÁNÍ skončilo! Dokázali jsme vyrobit nové množství aktuálně nejžádanějšího produktu InaEssentials. Organická voda z kopřivy, pro nás to nejlepší přírodní řešení pro vypadávání vlasů a mastné vlasy, je opět k dispozici a můžete si produkt vyzkoušet hned teď.

Vážíme si našich zákazníků, takže pokud jste strávili čas čtením až sem, rádi bychom vás překvapily 20% slevou na vaši první objednávku z našeho rodinného internetového obchodu s promo kódem: 20KA.

Zde si můžete prohlédnout naše produkty: https://www.inaessentials.cz/

Nebo klikněte na červené tlačítko níže:

📌100% garance vrácení peněz za produkt🧾

Držíme se hesla "Vše pro zákazníka". To znamená, že pokud nejste spokojeni s výsledkem a účinky produktů, nabízíme vám vrácení peněz zpět :)

Komentáře (celkem 8)

 • Dobrý den! Ceny produktů a další informace o produktech naleznete na naší stránce, kde můžete provést i objednávku, když kliknete sem a přejdete do našeho webového obchodu – https://www.inaessentials.cz/
  Pokud jste již naše výrobky vyzkoušeli, budeme opravdu rádi, pokud sem napíšete komentář a řeknete nám, co si myslíte o nás a produktech 💚

  InaEssentials.CZ
 • Kopřivová voda, je úžasný produkt u mě asi na prvním místě a to používám od vás více produktů. Moje pokožka hlavy bez lupů a ekzému, vůbec nesvědí. Zdá se že i vlasy méně padají, ale to se uvidí po delší době, vodu jsem použila zatím 3x a super.

  Kamil Ševčík
 • Dobrý den, mohu pouzivat koprivovou vodu na blond-melirovane vlasy bez zmeny barvy vlasu? Dekuji Nikola

  Blond vlasy
 • Dobry den

  Je koprivova voda vhoda i pro chemicky blondate vlasy aby nezezloutly? Masti se mi hrozne
  Dekuji
  Bara Hahn

  Blond vlasy
 • Nejvíce používám levandulovou vodu a měsíčkovou vodu a ráda bych vyzkoušela růžovou vodu a kopřivovou vodu 😊

  Soutěž

Zanechat komentář

Pamatujte, komentáře musí být před zveřejněním schváleny