Vypadávání vlasů a mastné vlasy - přírodní řešení pomocí kopřivové vody

Vypadávání vlasů a mastné vlasy - přírodní řešení pomocí kopřivové vody

InaEssentials

InaEssentials je malá rodinná značka, která se ekologickému zemědělství věnuje už od roku 2000. Rodina však začala nabízet své ekologické výrobky konečným zákazníkům až v roce 2019. Majitelka značky a matka 3 dětí - Veselina Ralcheva získala cenu "Organický farmář roku" v roce 2020. Spolu se svými 3 dětmi a manželem dokázala z InaEssentials udělat malou rodinnou značku známou v Evropě a oslovit 500 000 spokojených zákazníků do poloviny roku 2021.

InaEssentials nejžádanější produkt

Od té doby, co jsme vytvořili náš rodinný online obchod, jsme měli příležitost našimi ekologickými produkty pomoci velkému množství lidí. Bylinky pro naše produkty pěstujeme v našem domovském městě - Panagyurishte (Bulharsko). Naše organická levandulová voda se ukázala být obrovským hitem proti akné, naše voda z ruje (škumpy) je jedním z nejlepších přírodních produktů na potíže s dutinou ústní. Velké množství matek je spokojeno s naší heřmánkovou vodou, která pomáhá při ekzémech jejich dětí. Dalším nejžádanějším produktem je voda z divoké kopřivy proti vypadávání vlasů, taktéž pomáhá při potížích s mastnými vlasy.

Příběh kopřivové vody

Mnoho našich zákazníků nás žádalo o produkt proti vypadávání vlasů a mastné pokožce hlavy. Naše rodina ví mnoho o úžasných vlastnostech vody z kopřivy. Abychom však produkt mohli vytvořit, museli jsme překonat mnoho překážek:

1. Kopřiva není rostlina obsahující olej ❌

2. Běžná voda z kopřivy se velmi rychle kazí ❌

3. Abychom nasbírali dostatek kopřivy, potřebovali jsme na polích více než 200 lidí ❌

4. Přirozené aroma produktu není příliš příjemné ❌

Jelikož jsme věděli o všech těchto potížích, snažili jsme se pro každý z nich najít řešení. Upřímně, velké "díky" patří otci Nikolaji, který dokázal přijít s plánem výroby, který do značné míry vyřešil všechny tyto problémy. Na konci roku 2020 jsme pro všechny naše evropské trhy vyrobili dostatečné množství vody. Nebo alespoň to jsme si mysleli...

Velký BOOM kolem vody z kopřivy

Produkt jsme nejdříve uvedli na domácí trh v Bulharsku a naším cílem bylo získat zpětnou vazbu dříve, než ho uvedeme na dalších trzích v EU. Hned první den jsme však měli na tento produkt více než 1 000 objednávek. Za méně než 2 týdny bylo k produktu přidáno množství pozitivních komentářů a za 2 měsíce jsme prodali celé vyrobené množství pouze na bulharském trhu. Obrovská poptávka zde byla i nadále, sezóna kopřivy však pominula.

Voda je aktuálně naším nejlépe hodnoceným produktem na všech trzích.


Prohlédněte si nejvýhodnější nabídku s tímto produktem ZDE

Velké překvapení od společnosti InaEssentials

Po vyprodání kopřivové vody zůstala většina našich zákazníků nespokojená, protože se jim nepodařilo produkt znovu získat, jelikož nebyl k dispozici. Každý týden jsme dostávali dotazy týkající se produktu... Čekání nakonec skončilo! Dokázali jsme vyrobit další množství aktuálně nejžádanějšího produktu InaEssentials. 

Vážíme si našich zákazníků, takže pokud jste strávili čas čtením tohoto článku, rádi bychom Vás překvapili 20% slevou na Vaši první objednávku z našeho rodinného internetového obchodu s promo kódem: 20KA

Zde si můžete prohlédnout naše produkty: https://www.inaessentials.cz/

Nebo klikněte na červené tlačítko níže:

Cíl nad rámec zisku: Jak naše značka působí.

V InaEssentials věříme v odměňování komunit, které nás podpořily. Proto jsme hrdí na to, že můžeme členům menšinových skupin nabídnout pracovní příležitosti, podporovat jejich živobytí a zajistit jim lepší budoucnost. Výběrem našich bio produktů zlepšujete nejen své zdraví a krásu, ale pozitivně ovlivňujete i životy ostatních. Přidejte se k nám a pomozte udělat změnu ještě dnes.