Meduňka - perfektní péče po opalování

Meduňka - perfektní péče po opalování

 InaEssentials-Bio-Medunkova-Voda

Slunečné letní dny naprosto milujeme! Ale rozhodně nemáme rádi, když si nedáme pozor a spálíme se... Naštěstí naše rodina vyvinula perfektní produkt, který vaši pokožku v této nepříjemné situaci zachrání - 100% BIO MEDUŇKOVOU VODU.

Protože součástí naší práce je spousta času stráveného venku, během kterého pečujeme o naše bylinná pole a sem tam se stane, že se spálíme, snažili jsme se najít přirozené řešení na tuto nepříjemnost. Naším malým zázrakem se stala voda z meduňky, která dokáže spálení snížit až o 60%.
InaEssentials-Bio-Medunkova-Voda
Mezi naše oblíbené aktivity se také řadí volné dny, které můžeme strávit na pláži. Během slunění a chytání bronzu bychom ale neměli zapomínat na péči o pokožku celého těla! Během letních měsíců není snad nic nepříjemnějšího než suchá pokožka, která bolí na dotek a loupe se.
S námi můžete být v klidu! Náš tým InaEssentials si pro vás připravil užitečné tipy pro dokonalou péči po opalování s naší 100% BIO MEDUŇKOVOU VODOU.
Pokud se chcete o tomto produktu dozvědět více a chcete znát všechny tipy a triky pro krásnou a zdravou pokožku, klikněte SEM!

Péče o pokožku po opalování


 100% garance vrácení peněz
Od roku 2021 se řídíme heslem "zákazník má vždy pravdu". To znamená, že pokud nebudete s produktem spokojení, vrátíme vám peníze, anebo zašleme jiný produkt.

Leave a comment

All komentářů are moderated before being published.

Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a vztahují se na něj Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby společnosti Google.