Uz8iqD

Tajemství, jak se vypořádat s lupy a seboreou pomocí jednoho organického kroku

Víme, jak je důležité cítit se dobře ve vlastní kůži! A take víme, jak těžké je, když vám život zkříží seborea.

Seborea a seboroická dermatitida jsou kožní onemocnění, která narušují normální funkci mazových žláz kůže. Mezi příznaky se řadí mastné vlasy, odlupování pokožky hlavy, lupy, záněty a další. Tyto stavy způsobují svědění vlasové pokožky a nelíbivý vzhled vlasů a my se pak cítíme nepříjemně.

Lupy a seborea jsou problémy, kterými jste si možná prošli, možná jste s nimi vedli dlouhý, únavný a těžký boj a možná jste se obrátili i na lékaře a specializované léky. Bohužel všechny léky, šampony, séra a doplňky stravy nabízejí dočasné řešení, které léčí symptomy, nikoli primární zdroj problému.

My v InaEssentials víme, že přírodní ingredience v bio produktech jsou ty, které nabízejí řešení každého problému, protože příroda je opravdu štědrá, pokud jde o bylinky a jejich léčivé vlastnosti.

 

Organická šalvějová voda

 

 

Šalvěj je jednou z tajných zbraní přírody při potížích se seboreou, seboroickou dermatitidou a lupy. Naše organická šalvějová voda má úžasné vlastnosti, které jsou účinné proti lupům a seboree. Díky tomu, že naše rostliny pěstujeme zcela ekologickým způsobem a produkty vytváříme primární destilací čerstvých rostlin, si naše vody zachovávají maximum svých léčivých vlastností.

Šalvěj je mimořádně vhodná na péči o vlasy a pokožku hlavy – je extrémně bohatá na vitamíny A, B a C, draslík, vápník a další mikro a makro živiny. O jejích blahodárných účincích svědčí stovky našich spokojených zákazníků - navrací vlasům sílu a lesk, pomáhá snižovat tvorbu kožního mazu a tak zpomaluje maštění vlasové pokožky.

 

Kvalita organické šalvějové vody InaEssentials

Naši organickou šalvějovou vodu doporučujeme používat každý den. Stačí ji nastříkat ke kořínkům a jemně masírovat po dobu 1-2 minut. Voda nezanechává žádné nepříjemné aroma a do několika minut se vstřebá a následně začnou působit aktivní ingredience.

Při pravidelném používání naší šalvějové vody si užijete zlepšení stavu celé vlasové pokožky s dlouhodobým účinkem. Vitamíny a minerály v organické šalvějové vodě InaEssentials aktivně přispívají ke zklidnění pokožky hlavy. Sami uvidíte, že svědění okamžitě ustoupí a lupy budou brzy jen nepříjemnou vzpomínkou. Zarudnutí na pokožce zmizí a vy si všimnete, že vaše vlasové folikuly jsou silnější a silnější. Vaše vlasy budou krásné a hlavně zdravé.

 

Přírodní, bio, organická

To jsou jen některá slova, kterými můžeme popsat naši organickou šalvějovou vodu. V InaEssentials pracujeme mimořádně tvrdě, abychom vám mohli nabídnout pouze vysoce kvalitní, přírodní a čisté produkty, bez chemikálií, silikonů a bez jakýchkoliv dalších umělých přísad. Celý proces výroby děláme s láskou a s plnou pozorností – od zasazení semínek jednotlivých bylinek na naší bulharské půdě, přes pěstování a destilaci až po finální produkt, který nabízíme. Pečlivě zabalený v recyklovatelné láhvi, bez škodlivých nečistot a bez testování na zvířatech. Organická šalvějová voda od InaEssentials má zkrátka jednoduché a čisté složení. 

Snažíme se vám poskytnout okamžité a dlouhotrvající řešení vašeho stavu v jediném produktu. Protože každý si zaslouží zdravé a krásné vlasy! Nezapomínejte, že v přírodě je vše, co potřebujeme. A my to umíme používat – věřte nám a my vás nezklameme!

NYNÍ můžete VŠECHNY naše vody nakoupit s 20% slevou. Stačí použít kód:

SBlog20

Podívejte se na další produkty z našich organických polí, které vynikají svými léčivými vlastnostmi:  https://www.inaessentials.cz/

nebo

👇 klikněte sem 👇

 

📌 100% Garance vrácení peněz 📝
Od roku 2021 se řídíme heslem „zákazník má vždy pravdu“. To znamená, že pokud nejste spokojeni s produktem, vrátíme vám za něj peníze.

Zanechat komentář

Pamatujte, komentáře musí být před zveřejněním schváleny

Hodnoticí medaile Judge.me

Judge.me Diamond Monthly Record Shop medal
Judge.me Gold Authentic Shop medal
Judge.me Gold Transparent Shop medal
Judge.me Top 1% Shops medal
Judge.me Top 1% Trending Shops medal