Voda ze škumpy vlasaté - přírodní řešení proti krvácení z dásní a zápachu z úst

InaEssentials je rodinný podnik z Bulharska, který se věnuje ekologickému zemědělství od roku 2000. Své přírodní produkty Inaessentials však začal pro veřejnost nabízet až v roce 2019. Zakladatelka Inaessentials Veselina Ralcheva získala v roce 2019 ocenění Ekologický farmář roku a postupně se svými 3 dětmi vytvořila z malého obchodu online obchod, který momentálně funguje v 12 zemích Evropy.

PŘÍBĚH ZNAČKY INAESSENTIALS

V únoru 2019 jsme na Facebook bulharské stránky zveřejnili naši první reklamu na levandulovou vodu bez větších očekávání, ale po týdnu se začaly objevovat první pozitivní komentáře, které neustále přibývaly. Díky doporučením, se o našich přírodních produktech začalo dozvídat stále více lidí. Levandulová voda patří mezi nejoblíbenější z našich produktů v Bulharsku a je známým produktem i v Anglii, Německu, Rakousku, Česku, na Slovensku či v Rumunsku, a také díky ní se zrodil náš nový produkt - voda ze škumpy vlasaté.

PŘÍRODNÍ VODA ZE ŠKUMPY VLASATÉ

Díky velkému zájmu o naše produkty se nám podařilo získat peníze na vývoj nové vody ze škumpy vlasaté. Nikde ve světě se neprodukuje kvůli náročnému procesu výroby. Květiny je třeba sbírat ručně a jejich zpracování je namáhavé, ale díky našim skvělým zaměstnancům, kteří jsou součástí rodiny Inaessentials, se nám to podařilo. Na sběru a výrobě vody se podílelo přes 40 rodin spolu s mým synem Vasilem a manželem Nikolajem.

Během toho jak jsme vyráběli vodu, měl můj syn Vasil problém s krvácením dásní. Od prvního použití vody se cítil lépe, až jeho problém po týdnu zcela zmizel. Potom jsme vodu nabídli našim známým, kteří byli nadmíru spokojeni, a tak jsme se rozhodli spustit její prodej pro veřejnost.

ŠKUMPA VLASATÁ

V listopadu 2019 jsme vyprodukovali vodu ze škumpy vlasaté, kterou jsme začali na prodej nabízet v červenci 2020 - rozhodli jsme se, že pokud bude mít úspěch, budeme pokračovat v její výrobě. Ve zkratce - do října byla vyprodána a v prodejích "předběhla" i nejúspěšnější levandulovou vodu. Na naší stránce se začaly objevovat pozitivní recenze:

ÚSTNÍ VODA, KTERÁ OPRAVDU FUNGUJE!

Konečně nadešel ten čas, kdy se nám podařilo vyrobit takové množství přírodní vody, které bude dostačující pro celý trh. Škumpa je jednou z rostlin, která má silný antibakteriální účinek. Nepůsobí jako antibiotika, které problém jen dočasně řeší, ale nabízí trvalé řešení problémů. Voda se vyrábí destilací a nebarví zuby.

1 kloktání pár ml vody večer před spaním je dostačující. Nejlepší je však vyzkoušet vodu a přesvědčit se o tom. Pokud s produktem nebudete spokojeni, vrátíme vám zpět peníze.

Pokud ani to nestačí, máme pro vás slevový kód na 10%: skumpa10

Pokud máte o produkt zájem, klikněte sem: https://www.inaessentials.cz/

nebo klikněte na červené tlačítko níže:

📌100% garance vrácení peněz za produkt🧾

Držíme se hesla "Vše pro zákazníka". To znamená, že pokud nejste spokojeni s výsledkem a účinky produktů, nabízíme vám vrácení peněz zpět :)

Komentáře (celkem 16)

 • Zatím užívám krátkou dobu, ale dásně krvácejí méně.

  Dana Š.
 • Před časem jsem zakoupila tento produkt a čekala s recenzí na výsledek. Tak teď nastala ta správná doba. Používám cca 3 týdny. Dásně zesvětlaly a přitáhly se zpět k zubům. Krvácí už jen výjimečně a věřím, že bude ještě lépe. Co víc. Mám nad jedním zubem dlouho léčenou zahnisanou kapsu. Lékařka radila stříkat pod dáseň parosondou Parodontax. Nepomáhalo mi to. Tak jsem začala zkusmo pod dáseň vstřikovat vodu z divoké škumpy. A vida, i zde vidím posun k lepšímu. Doufám, že dojde k úplnému zhojení. Takže doporučuji všem, co bojují se zdravím svých dásní. Přikládám foto mé večerní trojkombinace – ústní sprcha, kartáček s pastou a škumpa.

  Jitka Hrušková
 • Dobrý den! Ceny produktů a další informace o produktech naleznete na naší stránce, kde můžete provést i objednávku, když kliknete sem a přejdete do našeho webového obchodu – https://www.inaessentials.cz/
  Pokud jste již naše výrobky vyzkoušeli, budeme opravdu rádi, pokud sem napíšete komentář a řeknete nám, co si myslíte o nás a produktech 💚

  Inaessentials
 • Dobry vecer,mam stale zanicene dasne,a hnisave…pouzivam antibakterialni vodu,ale problemy jsou stale.I kdyz vsechno vychazi zevnitr,ale verim,ze i v dutine ustni by to,neco",mohlo pomoci…dekuji za odpoved..

  skumpa vlasata
 • Jaká je prosím cena?

  Ústní voda

Zanechat komentář

Pamatujte, komentáře musí být před zveřejněním schváleny