Uz8iqD

Voda ze škumpy vlasaté - přírodní řešení proti krvácení z dásní a zápachu z úst

InaEssentials je rodinný podnik z Bulharska, který se věnuje ekologickému zemědělství od roku 2000. Své přírodní produkty však začal pro veřejnost nabízet až v roce 2019. Zakladatelka značky Veselina Ralcheva získala v roce 2019 ocenění Ekologický farmář roku a postupně se svými 3 dětmi vytvořila z malého obchodu online obchod, který momentálně funguje v 21 zemích Evropy.

PŘÍBĚH ZNAČKY INAESSENTIALS

V únoru 2019 jsme na Facebook bulharské stránky zveřejnili naši první reklamu na levandulovou vodu bez větších očekávání, ale po týdnu se začaly objevovat první pozitivní komentáře, které neustále přibývaly. Díky doporučením, se o našich přírodních produktech začalo dozvídat stále více lidí. Levandulová voda patří mezi nejoblíbenější z našich produktů v Bulharsku a je známým produktem i v Anglii, Německu, Rakousku, Česku, na Slovensku či v Rumunsku, a také díky ní se zrodil náš nový produkt - voda ze ruje vlasaté.

PŘÍRODNÍ VODA ZE ŠKUMPY VLASATÉ

Díky velkému zájmu o naše produkty se nám podařilo získat peníze na vývoj nové vody z ruje vlasaté. Nikde ve světě se neprodukuje kvůli náročnému procesu výroby. Květiny je třeba sbírat ručně a jejich zpracování je namáhavé, ale díky našim skvělým zaměstnancům, kteří jsou součástí rodiny InaEssentials, se nám to podařilo. Na sběru a výrobě vody se podílelo přes 40 rodin spolu s mým synem Vasilem a manželem Nikolajem.

Během toho, jak jsme vyráběli vodu, měl můj syn Vasil problém s krvácením dásní. Od prvního použití vody se cítil lépe, až jeho problém po týdnu zcela zmizel. Potom jsme vodu nabídli našim známým, kteří byli nadmíru spokojeni, a tak jsme se rozhodli spustit její prodej pro veřejnost.

RUJ VLASATÁ

V listopadu 2019 jsme vyprodukovali vodu z ruje vlasaté, kterou jsme začali na prodej nabízet v červenci 2020 - rozhodli jsme se, že pokud bude mít úspěch, budeme pokračovat v její výrobě. Ve zkratce - do října byla vyprodána a v prodejích "předběhla" i nejúspěšnější levandulovou vodu. Na naší stránce se začaly objevovat pozitivní recenze:

ÚSTNÍ VODA, KTERÁ OPRAVDU FUNGUJE!

Konečně nadešel čas, kdy se nám podařilo vyrobit takové množství přírodní vody, které bude dostačující pro celý trh. Ruj je jednou z rostlin, která má silný antibakteriální účinek. Nepůsobí jako antibiotika, které problém řeší jen dočasně, ale nabízí trvalé řešení problémů. Voda se vyrábí destilací a nebarví zuby.

1 kloktání pár ml vody večer před spaním je dostačující. Nejlepší je však vyzkoušet vodu a přesvědčit se o tom. Pokud s produktem nebudete spokojeni, vrátíme Vám zpět peníze.

Na nákup vody pro Vás máme slevový kód na 10%: skumpa10

📌100% garance vrácení peněz za produkt🧾

Držíme se hesla "Vše pro zákazníka". To znamená, že pokud nejste spokojeni s výsledkem a účinky produktů, nabízíme vám vrácení peněz zpět :)

Komentáře (celkem 23)

 • Dobrý den, moc mě zaujali Vaše výrobky a proto jsem si nějaké přála pod stromeček. Jsem nadšená, po měsíci užívání mám pleť jako malé dítě. Bez pupínku a černých teček. Proto jsem si objednala další různé vodičky. Všem můžu jen doporučit. Nejenže výrobky jsou skvělé, ale i Vaše firma, která má krásný příběh je skvělá. A chování k zákazníkům je moc milé a vřelé. Určitě objednám znovu a znovu :-)

  Irena B.
 • Jsem velice spokojená s produkty, které mám, ať už jsou to šampóny nebo vody. Budu používat pravidelně!!! Skvělé jednání ohledně slevového kupónu, v dnešní době to není samozřejmost a rychlá doprava, děkuji.

  Anna
 • Chtěla bych koupit

  Moc mě škumpa zajímá
 • Kolik stojí voda ze škumpy, děkuji

  Marie Kociánová
 • Prosim ústní vodu a cena?

  Ústní voda

Zanechat komentář

Pamatujte, komentáře musí být před zveřejněním schváleny