Přírodní řešení proti Ekzému: Organická heřmánková Hydrolina

Přírodní řešení proti Ekzému: Organická heřmánková Hydrolina

Reading Přírodní řešení proti Ekzému: Organická heřmánková Hydrolina 4 minutes

 

 Jako matka a majitelka firmy chápu, jak důležité je používat přírodní produkty pro sebe i svou rodinu. Proto jsem nadšená, že vám mohu říct o heřmánkové Hydrolině, kterou vyrábíme z našich ekologických polí. Produkt, který v Evropě pomohl již více než 90 000 lidí.

Náš průlom v boji proti ekzému

Po letech usilovné práce jsme objevili neuvěřitelnou sílu organického heřmánkového hydrolátu, který zmírňuje příznaky ekzému. Naše Organická voda z Heřmánku - Hydrolina s více než 20 000 úspěšnými příběhy prokázala, že mění pravidla hry pro ty, kteří bojují s ekzémy a podrážděnou pokožkou. Heřmánkovou Hydrolinu jsme začali vyrábět již v roce 2001, ale teprve v roce 2018 mi jedna moje kamarádka řekla, že „jsme zachránili její 4měsíční dítě“, protože se mu objevil velmi silný ekzém na nohou a rukou, a výrazně to snížilo jeho podráždění kůže. To bylo 2 roky poté, co jsme uvedli na trh náš bestseller Levandulová Hydrolina proti akné a byl to druhý ekologický produkt, který jsme uvedli do naší rodinné značky

Rodina Ralchevi drží Hydrolina

Síla Heřmánku

Heřmánek, rostlina původem z našeho regionu, se již po staletí používá pro své uklidňující a protizánětlivé účinky. Naše organická heřmánková Hydrolina pochází z nejlepších ručně sbíraných heřmánkových polí a je speciálně vytvořena pro zklidnění ekzémů a zlepšení zdraví pokožky.

 

Vědecké poznatky o účinnosti naší organické heřmánkové Hydroliny proti ekzémům spočívají v jeho bohatém složení antioxidantů a protizánětlivých látek. Tyto vlastnosti synergicky působí na snížení svědění, zklidnění podrážděné pokožky a působí proti bakteriím způsobujícím ekzémy. Naše klinické studie tyto poznatky potvrzují - více než 90 % účastníků pocítilo zlepšení hydratace pokožky a výrazné zmírnění příznaků ekzému po pouhých 4 týdnech používání naší organické heřmánkové Hydroliny.

Eczema pack - 3x Organic Chamomile water - Hydrolina

Naše Cesta

Začít podnikat není nikdy snadné, ale s podporou mého manžela a tří dětí jsme vytvořili značku, která ztělesňuje naši vášeň pro přírodní krásu. Naše rodina společně pracuje na pěstování těch nejlepších organických ingrediencí a jsme hrdí na to, že můžeme výhody přírody přinášet přímo vám. Za tímto účelem jsme vytvořili naše rodinné webové stránky a vyvezli naše zásoby na jednotlivé evropské trhy.

Veselina Ralcheva na výrobní lince

Kvalita je klíčová

Ve společnosti InaEssentials věříme, že používáme jen ty nejlepší ingredience, a naše organická heřmánková Hydrolina není výjimkou. Používáme biodynamický přístup k zemědělství a naše pole ošetřujeme odvarem z kopřiv, které sbíráme za úplňku, abychom zachovali sílu a účinnost.

Výroba kopřivové vody

Osobní dotek

Snažíme se poskytovat kvalitní služby a osobní přístup, a proto sami odpovídáme na všechny zprávy na Facebooku a Instagramu. S více než 90 000 odeslanými lahvičkami a pouhými 164 vrácenými jsme hrdí na náš produkt a na to, že ovlivnil životy mnoha lidí.

Rodina Ralchevi v továrně

Vneste přírodní řešení do své péče o pleť

Naše Organická voda z Heřmánku - Hydrolina se snadno používá, stačí ji nanést na vatový tampon a použít na postižené místo. Pro dosažení nejlepších výsledků ji používejte ráno a večer (před spaním) a během chvíle si užívejte výhod čistší a zdravější pleti. Ať už se potýkáte s ekzémy a podrážděním, nebo jen chcete zlepšit zdraví své pokožky, naše Organická voda z Heřmánku - Hydrolina je dokonalým řešením.

Do našich produktů vkládáme důvěru a chceme, abyste to měli stejně. To je důvod, proč vám nabízíme plnou náhradu, pokud nezaznamenáte žádný účinek. Produkt NEMUSÍTE vracet. Jako rodinná značka jsme odhodláni poskytovat našim zákazníkům ta nejlepší možná řešení.
Vasil Ralčev a Hydrolina
Vyzkoušejte naši organickou heřmánkovou Hydrolinu proti ekzémům. Použijte promo kód: ina20 pro 20% slevu na první objednávku.

Náš web: inaessentials.cz

👇 Klikněte na tlačítko níže a prohlédněte si všechny produkty 👇

Cíl nad rámec zisku: Jak naše značka působí.

V InaEssentials věříme v odměňování komunit, které nás podpořily. Proto jsme hrdí na to, že můžeme členům menšinových skupin nabídnout pracovní příležitosti, podporovat jejich živobytí a zajistit jim lepší budoucnost. Výběrem našich bio produktů zlepšujete nejen své zdraví a krásu, ale pozitivně ovlivňujete i životy ostatních. Přidejte se k nám a pomozte udělat změnu ještě dnes.