Rodina vyrábějící léčivou kosmetiku na problémy s akné a ekzémem, která pomáhá stále většímu počtu lidí v Evropě

Rodina vyrábějící léčivou kosmetiku na problémy s akné a ekzémem, která pomáhá stále většímu počtu lidí v Evropě

Jak používat produkty InaEssentials Reading Rodina vyrábějící léčivou kosmetiku na problémy s akné a ekzémem, která pomáhá stále většímu počtu lidí v Evropě 5 minutes Next Jak malý rodinný podnik pomáhá s akné, lupy a krvácejícími dásněmi pomocí přírody

INAESSENTIALS

InaEssentials je malý rodinný podnik, který se v Bulharsku věnuje ekologickému zemědělství od roku 2000.


Tehdy jsme s manželem začali naši cestu ekologickým zemědělstvím jako amatéři a moc jsme tomu nerozuměli, ale měli jsme vizi a silné přesvědčení, že to, co děláme, je správné. Několikrát jsme byli blízko bankrotu a cesta, po které jsme šli, byla plná potíží. Snad důvodem, proč jsme mohli v podnikání přežít, byla naše silná víra ve filozofii ekologického zemědělství a ochota tvrdě pracovat. Dnes, o 20 let a 3 děti později, sklízíme plody let důslednosti a tvrdé práce a s pomocí našich 3 dětí se vyvíjíme rychleji, než kdy jindy. Díky našemu společnému úsilí je náš malý rodinný projekt - InaEssentials, který jsme zahájili v roce 2019, nyní známou značkou ve 21 zemích.

POVÍME VÁM PŘÍBĚH

Historie značky InaEssentials začala dávno před rokem 2019. V roce 2011 naše produkty začalo zkoušet množství našich přátel, kteří byli nadšení z levandulové vody a jejích účinků. Pamatuji si, jak mi kamarádka přinesla jako poděkování domácí koláč, neboť její dceři levandulová voda výrazně pomohla zlepšit pleť před promocemi. Od té doby jsme se snažili nabízet lidem naše produkty - tehdy jsme ještě nevěděli jsme, jak oslovit větší počet lidí. Naštěstí náš syn Vasil, který studoval ve Velké Británii (University of Reading), vytvořil v roce 2019 první stránku pro InaEssentials na Facebooku a ukázal nám způsob, jakým můžeme naše produkty prezentovat lidem. Ze začátku se nedostavil skoro žádný efekt, protože jsme na reklamu dávali přibližně 15 liber denně a měli jsme 1 až 2 objednávky. Po pár dnech někdo napsal komentář pod jeden z našich příspěvků, jak mu náš produkt výrazně pomohl s kožními problémy. Po měsíci měl náš první příspěvek více než 20 pozitivních komentářů, což znamenalo značný nárůst poptávky.

Prohlédněte si nejvýhodnější nabídku s tímto produktem ZDE

Dovolili jsme si přidat další 2 příspěvky s stalo se totéž.
Nevím jak popsat, kolik maminek z Velké Británie nám poslalo zprávu na Facebooku nebo prostřednictvím e-mailu, aby nám sdělily, jak naše výrobky pomohly jejich dětem s ekzémy, akné, začervenáním nebo lupy. Všechny tyto zprávy jsou důvodem, proč pracujeme každý den v týdnu více než 14 hodin denně. Výsledkem této práce je v současné době již celá řada našich produktů.


ROK 2020 A 6 NOVÝCH KRAJIN

Koncem roku 2019 jsme věděli, že pracujeme na něčem velkém. Každodenní telefonáty od spokojených zákazníků, stovky zpráv každý týden a obrovský zájem bulharských médií, nemluvě o ocenění "Organický farmář roku". Naši známí nám doporučili zkusit rozšíření prodeje našich výrobků do více zemí v Evropě, což pro nás byla nepředstavitelná věc. Postupně jsme však začali s prodejem našich produktů v jiných zemích. První zemí bylo Německo a byli jsme příjemně překvapeni. Měsíční výsledky v Německu byly stejné jako roční výsledky v Bulharsku. Jelikož tento model fungoval, rozhodli jsme se podstoupit risk a investovali jsme všechno, co jsme doposud získali, do strategie vstupu na nové trhy. A tak se zrodila značka Inaessentials Velká Británie, Slovensko, Německo, Rumunsko a Řecko.

Každá země byla jiná. V Německu a Rumunsku si lidé zamilovali levandulovou vodu proti akné a na Slovensku zase vodu na ústní hygienu. Celkově se ve Velké Británii prodává nejvíce levandulová voda a heřmánková voda na ekzémy a zarudnutí pokožky. Byl to pro nás splněný sen, ale také jsme začali pociťovat obrovskou zodpovědnost. Naše priorita je udržet kvalitu služeb. Dodnes odpovídáme na všechny zprávy na sociálních sítích a na mailu, protože věříme, že osobní přístup je důležitý.

 

JAK JSME SI PORADILI S VÝZVAMI

 

Můj syn Vasil a dcera Elena ovládají anglický jazyk a starají se o provoz Inaessentials v Bulharsku a Velké Británii. Moje nejstarší dcera Marie mluví německy a stará se o Rakousko a Německo. Rodinní známí pomáhají v Rumunsku a na Slovensku a právě oni iniciovali založení obchodu v těchto zemích. Můj manžel Nikolai má na starosti zemědělství, a dohlíží na to, aby o všechny výrobky bylo postaráno s láskou a kvalitou a já vybavuji administrativní práce a výrobu naší kosmetiky. Společně jako tým pracujeme na něčem, co nás naplňuje a baví a láska kterou dostáváme od našich zákazníků nás vždy posouvá vpřed.

 

CO DÁVÁME ZPĚT

Nebereme vše, co dostáváme, jako samozřejmost, ale neustále se snažíme vracet a pomáhat. V současné době podporujeme více než 30 menšinových rodin tím, že mnoho našich pozemkových činností nemechanizujeme a děláme je ručně, abychom jim poskytli práci. Většina našich rostlin se stále sklízí ručně. Zaměstnáváme více než 100 lidí, abychom mohli ručně sbírat růže a další rostliny. Dáváme těmto lidem práci a oni nám to oplácí nazpět a toto byla a bude naše firemní filozofie.

 

VŠE PRO ZÁKAZNÍKY

Pokud jste objevili naši značku, budeme moc rádi, když naše produkty vyzkoušíte ZDE

Připravili jsme si pro vás překvapení, a to slevový kód s 15% slevou na Vaši první objednávku a to: 200ina

Naši webovou stránku a produkty si může prohlédnout na: www.inaessentials.cz

nebo klikněte na červené tlačítko níže:

📌100% garance vrácení peněz za produkt🧾

Držíme se hesla "Vše pro zákazníka". To znamená, že pokud nejste spokojeni s výsledkem a účinky produktů, nabízíme vám vrácení peněz zpět :)

Cíl nad rámec zisku: Jak naše značka působí.

V InaEssentials věříme v odměňování komunit, které nás podpořily. Proto jsme hrdí na to, že můžeme členům menšinových skupin nabídnout pracovní příležitosti, podporovat jejich živobytí a zajistit jim lepší budoucnost. Výběrem našich bio produktů zlepšujete nejen své zdraví a krásu, ale pozitivně ovlivňujete i životy ostatních. Přidejte se k nám a pomozte udělat změnu ještě dnes.