Rodina vyrábějící léčivou kosmetiku na problémy s akné a ekzémem, která pomáhá stále většímu počtu lidí v Evropě

INAESSENTIALS

InaEssentials je malý rodinný podnik, který se v Bulharsku věnuje ekologickému zemědělství od roku 2000 ...


Tehdy jsme s manželem začali naši cestu ekologickým zemědělstvím jako amatéři a moc jsme tomu nerozuměli, ale měli jsme vizi a silné přesvědčení, že to, co děláme, je správné. Několikrát jsme byli blízko bankrotu a cesta, po které jsme šli, byla plná potíží. Snad důvodem, proč jsme mohli v podnikání přežít, byla naše silná víra ve filozofii ekologického zemědělství a ochota tvrdě pracovat. Dnes, o 20 let a 3 děti později, sklízíme plody let důslednosti a tvrdé práce a s pomocí našich 3 dětí se vyvíjíme rychleji než kdy jindy. Díky našemu společnému úsilí je náš malý rodinný projekt - InaEssentials, který jsme zahájili v roce 2019, nyní známou značkou v 8 zemích a nedávno jsme zaregistrovali klienta číslo 200 000.

POVÍME VÁM PŘÍBĚH ...

Historie značky InaEssentials začala dávno před rokem 2019. V roce 2011 naše produkty začalo zkoušet množství našich přátel, kteří byli nadšení z levandulové vody a jejích účinků. Pamatuji si, jak mi kamarádka přinesla jako poděkování domácí koláč, neboť její dceři levandulová voda výrazně pomohla zlepšit pleť před promocemi. Od té doby jsme se snažili nabízet lidem naše produkty - no nevěděli jsme jak oslovit větší počet lidí. Naštěstí náš syn Vasil, který studoval ve Velké Británii (Reading University), vytvořil v roce 2019 první stránku pro InaEssentials na Facebooku a ukázal nám způsob, jakým můžeme naše produkty prezentovat lidem. Ze začátku se nedostavil skoro žádný efekt, protože jsme na reklamu dávali přibližně 15 liber denně a měli jsme 1 až 2 objednávky. Po pár dnech někdo napsal komentář pod jeden z našich příspěvků, jak mu náš produkt výrazně pomohl s kožními problémy. Po měsíci měl náš první příspěvek více než 20 pozitivních komentářů, což znamenalo značný nárůst poptávky.
Dovolili jsme si přidat další 2 příspěvky s reklamami a stalo se totéž. Můj manžel mi stále říkal, jaký je náš syn marketingový génius, ale hlavním důvodem toho všeho, byl vliv naší organické levandulové vody na akné a heřmánkové vody na ekzémy.
Nevím jak popsat, kolik matek z Velké Británie nám poslalo zprávu na Facebooku nebo prostřednictvím e-mailu, aby nám řekly, jak naše výrobky pomohly jejich dětem s ekzémy, akné, začervenáním nebo lupy. Všechny tyto zprávy jsou důvodem, proč pracujeme každý den v týdnu více než 14 hodin denně, a na každou otázku osobně odpovídáme. Výsledkem této práce je náš nový produkt - organická voda ze škumpy vlasaté na zánět dásní, která je v současnosti v Bulharsku nejpreferovanější ústní vodou.


ROK 2020 A 6 NOVÝCH KRAJIN

Koncem roku 2019 jsme věděli, že pracujeme na něčem velkém. Každodenní telefonáty od spokojených zákazníků, stovky zpráv každý týden a obrovský zájem bulharských médií, nemluvě o ocenění "Organický farmář roku". Naši známí nám doporučili zkusit rozšíření prodeje našich výrobků do více zemí v Evropě, což byla pro nás nepředstavitelná věc. Postupně jsme však začali s prodejem našich produktů v jiných zemích. První zemí bylo Německo a byli jsme příjemně překvapeni. Měsíční výsledky v Německu byly stejné jako roční výsledky v Bulharsku. Jelikož tento model fungoval, rozhodli jsme se podstoupit risk a investovali jsme všechno, co jsme doposud získali, do strategie vstupu na nové trhy. A tak se zrodila značka Inaessentials / UK / SK / DE / RO. Velká Británie, Německo, Rakousko, Rumunsko a Řecko následovaly Bulharsko a začali jsme oslovovat lidi ve všech jazycích.

Každá země byla jiná. V Německu a Rumunsku si lidé zamilovali levandulovou vodu proti akné a ve Skotsku zase vodu na ústní hygienu. Celkově se ve Velké Británii prodává nejvíce levandulová voda a heřmánková voda na ekzémy a zarudnutí pokožky. Byl to pro nás splněný sen, ale také jsme začali pociťovat obrovskou zodpovědnost. Naše priorita je udržet kvalitu služeb. Dodnes odpovídáme na všechny zprávy na sociálních sítích a na mailu, protože věříme, že osobní přístup je důležitý.

 

JAK JSME SI PORADILI S VÝZVAMI

 

Můj syn Vasil a dcera Elena ovládají anglický jazyk a starají se o provoz Inaessentials v Bulharsku a Velké Británii. Moje nejstarší dcera Marie mluví německy a stará se o Rakousko a Německo. Rodinní známí pomáhají v Rumunsku a na Slovensku a právě oni iniciovali založení obchodu v těchto zemích. Můj manžel Nikolai má na starosti zemědělství, a dohlíží na to, aby o všechny výrobky bylo postaráno s láskou a kvalitou a já vybavuji administrativní práce a výrobu naší kosmetiky. Společně jako tým pracujeme na něčem, co nás naplňuje a baví a láska kterou dostáváme od našich zákazníků nás vždy posouvá vpřed.

 

CO DÁVÁME ZPĚT

Nebereme vše, co dostáváme, jako samozřejmost, ale neustále se snažíme vracet a pomáhat. V současné době podporujeme více než 30 menšinových rodin tím, že mnoho našich pozemkových činností nemechanizujeme a děláme je ručně, abychom jim poskytli práci. Většina našich rostlin se stále sklízí ručně. Zaměstnáváme více než 100 lidí, abychom mohli ručně sbírat růže. Dáváme těmto lidem práci a oni nám to oplácí nazpět a toto byla a bude naše firemní filozofie.

 

VŠE PRO ZÁKAZNÍKY

Pokud jste v současnosti našim zákazníkem, nebo jste akorát objevili naši značku, bude pro nás velmi znamenat, pokud nám dáte šanci a vyzkoušíte naše produkty ZDE

Připravili jsme si pro vás překvapení, a to - slevový kód u příležitosti překročení hranice 200 000 tisíc zákazníků v celé Evropě s 15% slevou na Vaši první objednávku a to: 200ina

Naši webovou stránku a produkty si může prohlédnout na: www.inaessentials.cz

nebo klikněte na červené tlačítko níže:

📌100% garance vrácení peněz za produkt🧾

Držíme se hesla "Vše pro zákazníka". To znamená, že pokud nejste spokojeni s výsledkem a účinky produktů, nabízíme vám vrácení peněz zpět :)

Komentáře (celkem 22)

 • Dobrý den, vaše levandulová voda je super,přišel mi od vás slevový kod na jednu vodu zdarma, bohužel po zadání kódu se mi stále objevuje, že kód je neplatný,i když jsem ho ještě nevyuzila,co s tím???

  Dotaz
 • Levandulovou vodu na pleť používam týden a akne v úplně zmizelo. Nemohu tomu ani uvěřit. Měsíce pouzivam velmi drahou kosmetiku k čištění pleťi a bez zlepšení. Diky teto vode mam za tyden pleť čistou. Pouzivam rano a večer. Děkuji

  Levandulova voda
 • Léčím se s rakovinou a mám 5 let hormonální léčbu. Mám akné po celém těle a hlavně na pleti je to znát. Pomůžete mi děkuji Lucie

  Prosím o radu
 • Dobrý den , chci se zeptat co by jste mi mohli poradit. Dcerka od narození má hodně suchou pokožku a hlavně prsty na nožičkách chodíme ke kožními furt nám dávají nějaké mastičky a nic jí nepomáhá , a vlete ji dokonce i teče krev z palecku , možná mi něco poradě vy prosím ? Děkuji moc za odpověď.

  Suchá pokožka
 • Dcera používá vodu skoro měsíc a bez efektu. Žádná změna. Tak to asi nefunguje na všechny..

  Levandulová voda

Zanechat komentář

Pamatujte, komentáře musí být před zveřejněním schváleny