INA Předplatné! červen 2024.

Získejte přednostní přístup.

Zanechte svůj e-mail níže a buďte mezi prvními, kdo se připojí.

Co je předplatné INA?

1. -50% sleva

Vyberete si produkty, které chcete dostávat - vždy s 50% slevou.

2. Doručení a zrušení

Můžete si zvolit doručení každých 30, 45 nebo 60 dní. Odběr můžete kdykoli zrušit pomocí 1 tlačítka.

3. Dárky v hodnotě nad 2500 Kč

V rámci předplatného INA obdržíte dárky v hodnotě vyšší než 2500 Kč ročně.

4. Osobní účet předplatného

Po objednání předplatného získáte účet, ze kterého můžete sami měnit termíny, vynechat doručení a měnit produkty pomocí 1 tlačítka.

INA Předplatné

Vše, co potřebujete vědět:

Představte si INA Předplatné jako Netflix organické kosmetiky - ale zdravější pro vás. Můžete si vybrat produkty INA, které chcete, aby vám byly zasílány každých 30, 45 nebo 60 dní.

Jako cenný člen naší rodiny máte na produkty v předplatném 50% slevu po celou dobu jeho trvání. Můžete si předplatit libovolné produkty (je možné si předplatit i jeden!).

* Při objednávce nad 1300 Kč získáte dopravu zdarma!

*K předplatnému si nemůžete přidat produkt zdarma.

  • SLEVA 50 % na všechny produkty v rámci předplatného po celou dobu jeho trvání.
  • Exkluzivní DÁRKY v celkové hodnotě více než 2500 Kč za rok.
  • Osobní pozornost a péči.

Předplatné INA je k dispozici pouze dvakrát ročně, v červnu a listopadu. Období zápisu trvá dva dny nebo do obsazení všech volných míst. Mimo tato období nové členy nepřijímáme. Naším cílem je poskytnout členům naší komunity jedinečný a výjimečný zážitek.

Ano, do předplatného se může zapojit kdokoli, ale k dispozici je pouze omezený počet míst. Celkový počet míst bude oznámen několik týdnů před zahájením předplatného.

Pokud si chcete zajistit včasný přístup a dostat se na stránku dříve než ostatní, zanechte prosím svou e-mailovou adresu na následujícím odkazu: https://www.inaessentials.cz/pages/predcasny-pristup-k-ina-predplatnemu

Cena vaší osobní předplatitelské krabičky závisí na počtu a typu produktů, které si vyberete. Všechny vámi vybrané produkty však budou po celou dobu předplatného k dispozici za zvýhodněnou cenu ve výši 50 % z jejich běžné ceny. To znamená, že ušetříte polovinu běžné ceny za všechny produkty, které si vyberete do svého boxu s předplatným.

Pokud je objednávka nižší než 1300 Kč, zaplatíte zvýhodněnou cenu produktů a poštovné. Neexistují žádné další poplatky ani závazky.

Automaticky prostřednictvím debetní/kreditní karty nebo služby PayPal. Doba splatnosti závisí na vámi zvoleném harmonogramu doručování. Nemusíte platit předem za všechny nadcházející měsíce, ale pouze za první dodávku v době předplatného. Náklady na každé další doručení budou automaticky odečteny z vaší karty těsně před datem doručení.

Cena za doručení a platba:

Pro objednávky do 1299 Kč:

- Na osobní adresu - 6,50 €.


U objednávek nad 1300 Kč - Doprava ZDARMA. :)

Platby jsou přijímány pouze debetní/kreditní kartou nebo prostřednictvím služby PayPal.

Chápeme, že někteří z vás dávají přednost možnosti platby na dobírku, ale bohužel v současné době náš předplatitelský systém platby v hotovosti nepodporuje. Uděláme vše pro to, abychom vám v budoucnu toto přání splnili.

Všechny první předplatitelské boxy jsou odeslány ihned po dokončení objednávky. Další zásilky jsou zasílány podle vámi zvoleného období dodání. Všechny krabičky jsou odesílány v pracovní den.

1. Uzamčení stránek:

V den otevření předplatného se stránky uzamknou v 12:00. Ti, kteří zanechali své e-maily pro předběžný přístup, obdrží ve stejný den e-mailem tajné heslo. S tímto heslem se mohou přihlásit na stránky a získat přístup k Předplatnému.

2. Odemknutí stránek:

Ve 19:00 odemkneme web pro všechny. Pokud budou ještě volná místa, může se k předplatnému připojit kdokoli. Při našem prvním spuštění v lednu bylo během předběžného přístupu obsazeno 70 % míst. Proto doporučujeme zanechat svou e-mailovou adresu ve formuláři pro včasný přístup, který je k dispozici ZDE: https://www.inaessentials.cz/pages/predcasny-pristup-k-ina-predplatnemu. Předplatné se uzavře, až budou všechna dostupná místa obsazena, nebo 2 dny po zahájení.

Můžete si vybrat:

  • Každých 30 dní
  • Každých 45 dní
  • Každých 60 dní

Po dokončení první objednávky předplatného se automaticky aktivuje osobní účet předplatného. Tento účet vám umožní snadno spravovat předplatné, například upravovat produkty nebo dny doručení, vynechávat doručení nebo se odhlásit z odběru. Obdržíte e-mail s dalšími informacemi o svém účtu.

Chcete-li se přihlásit ke svému účtu, přejděte na naše webové stránky a v nabídce klikněte na " INA Předplatné" a poté vyberte " Předplacený účet". Zadejte svůj e-mail a kód, který vám byl zaslán e-mailem nebo SMS.

Můžete :) Výrobky nebo dny doručení můžete kdykoli upravit ze svého účtu předplatného. Umožňuje vám to jedním kliknutím vynechat doručení (zůstáváte předplatitelem), změnit den doručení (pokud jste například na dovolené!) nebo se odhlásit z odběru. Doufáme, že s námi zůstanete dlouho! ❤️

Ne, slevové kódy se na objednávky předplatného nevztahují.

Neváhejte se obrátit na oddělení zákaznické podpory ZDE. Rádi vám kdykoli pomůžeme.