Uz8iqD

Jak malý rodinný podnik pomáhá s akné, lupy a krvácejícími dásněmi pomocí přírody

Již více než 200 000 spokojených zákazníků vyzkoušelo naše přírodní produkty. Zakladatelkou neustále se rozšiřující firmy InaEssentials je Veselina Ralcheva, která je také držitelkou ocenění Ekologický farmář roku 2019. InaEssentials působí ve 21 zemích Evropy.

Veselina se spolu s manželem začala věnovat ekologickému zemědělství v roce 2000 - tehdy nebyla tato činnost téměř vůbec rozšířená. Jejich cílem bylo nabízet produkty a potraviny bez využití chemikálií. Veselina spolu s manželem pokračovala i přes náročné období, a vedle vedení firmy vychovala tři děti, které jsou součástí jejich podniku. Vasil spravuje stránky a reklamy, Elena je zodpovědná za komunikaci se zákazníky na Facebooku a Marie má na starosti objednávky. Každý člen rodiny velmi zodpovědně a přátelsky spolupracuje s dalšími členy InaEssentials, jimiž jsou rodilí mluvčí z každé země, ve které InaEssentials působí. Tímto způsobem firma dokáže zajistit co nejpříjemnější a nejpohodlnější zákaznický servis a správu sítí pro všechny zákazníky. 

Léčivé vody Veseliny a značka InaEssentials

Veselina se po dlouhých výzkumech a testech rozhodla založit v roce 2019 značku InaEssentials. Značka přírodní kosmetiky, která pomáhá lidem při péči o pleť.

Nejčtenějším blogem léta se v Česku stal "Jak malý rodinný podnik vyřešil problém s AKNÉ u více než 20 000 teenagerů", který má již více než 1 000 000 shlédnutí.

 

Organická levandulová voda proti akné, již začala firma prodávat jako svůj první produkt, se těší u zákazníků velké oblibě. 

 

Organická heřmánková voda na ekzém, podrážděnou pokožku a dermatitidu. Hlavní funkcí heřmánkové vody je pomoc při ekzému, vyrážkách, zarudnutí kůže, škrábancích a dermatitidě. Na rozdíl od všech druhů krémů a chemikálií, heřmánková voda přirozeně čistí a ničí mikroorganismy odpovědné za výskyt ekzému, utlumuje zánět a zklidňuje podráždění.

Organická voda z ruje vlasaté pro ústní hygienu a záněty dásní. Od okamžiku, kdy pomohla při krvácení dásní členovi naší rodiny, ji používáme v rodině všichni. A tisíce spokojených zákazníků a komentáře jsou jen dalším krokem k naší spokojenosti.

Organická meduňková voda na popáleniny, jizvy, zarudnutí a relaxaci. I když vodu z meduňky nevyrábíme ve velkém kvůli omezenému množství, je to květinová voda, která se stane oblíbenou u každého, kdo ji vyzkouší. Osobně ji považujeme za kosmetiku, která nemůže chybět v žádné domácnosti.

Organická růžová voda a její regenerační vlastnosti. Růžová voda je oblíbená u všech žen nad 35 let, protože vypíná pleť a regeneruje pokožku. Právě tato vlastnost je důvodem, proč každá kniha říká, že byla tajemstvím krásy Kleopatry 😊 I když tuto skutečnost nemůžeme ověřit, můžeme věřit stovkám žen, které nám píší, jak jsou s vodou spokojené…

Organická voda ze šalvěje proti lupům a seborei. Náš jeden z nejnovějších produktů, který má výborný účinek v boji proti lupům a seborei a na rozdíl od šamponů proti lupům má z dlouhodobého hlediska příznivější účinek. Dodá vlasům živiny, které potřebují a pomocí přírodní síly je oživí.

Máme také překvapení pro všechny nové zákazníky, kteří by chtěli vyzkoušet naše produkty, které jsou spolu s blogem inspirované i nejmladší členkou naší rodiny: Elenou.

Pro všechny nové zákazníky, kteří chtějí vyzkoušet naše produkty máme kód na 15% slevu z první objednávky: eli15

- Důležité: slevový kód nelze kombinovat s jinými slevami a lze jej použít pouze jednou na první objednávku.

- Slevu můžete využít zde: inaessentials.cz

 

Množství musí být jedna nebo více

📌100% garance vrácení peněz za produkt🧾

Držíme se hesla "Vše pro zákazníka". To znamená, že pokud nejste spokojeni s výsledkem a účinky produktů, nabízíme vám vrácení peněz zpět :)

Komentáře (celkem 27)

 • Zpočátku jsem se obávala ze silné až nepříjemné vůně, ale po několika použití jsem si zvykla, silná vůně zeslábla a nyní mi je vůně příjemná. Jsem mile překvapena z účinků vody, pleť je po použití velmi jemná. Co se týká aknozní pleti, problémy jsem měla v menší miře a nyní, po používaní levandulové vody teměř vymizely.

  Levandulová voda
 • Používala jsem na odhalené krčky. Nejbolestivější byl kontakt se studenou vodu nebo potravinami. Již při druhém balení jsem pocítila velké zlepšení. Doporučila jsem ji i známému, kterému krvácely dásně. Tomu se to také hodně zlepšilo.

  Kateřina
 • Dobrý den, zhoršily se mi bolavé dásně a zkusila jsem Vaší šalvějovou vodu kloktat, protože jsem šalvěj neměla poruce. Velice mi zklidnila potíže.

  Šalvěj
 • Opakovaně mě trápí plíseň na zádech zvaná tinea versicolor. Tak jsem si řekla, že vyzkouším tento zázrak z borovice. První týden jsem výraznou změnu neviděla, ale pokračovala jsem dále. Druhý týden jsem už viděla, že červené mapy na zádech blednou a mizí. Určitě budu používat i nadále. Stojí za vyzkoušení.

  Alena Řibková
 • heřmánková vodička mi neskutečně pomáhá na mou problematickou pleť a akné, takže nejen na ekzémy! 🤗 střídám levandulovou a heřmánkovou už nejaký čas a pleť se mi zlepšila neskutečně! je hladká jako oblázek

  Kateřina Rašovská Kaa

Zanechat komentář

Pamatujte, komentáře musí být před zveřejněním schváleny